Kuriozalny gol Kyliana Mbappe w meczu PSG! Najłatwiejsza bramka w karierze Francuza [WIDEO]

Screen z Twittera
Niedzielne spotkanie PSG z Lorient obfitowało w niecodzienne wydarzenia. W 29. minucie na listę strzelców wpisał się Kylian Mbappe. Francuz wykorzystał fatalne zachowanie bramkarza rywali.
Paryżanie w ostatnim czasie wygrali trzy kolejne spotkania w Ligue 1 i są o krok od kolejnego mistrzostwa Francji. Spotkanie z Lorient nie ułożyło się jednak po ich myśli i zaczęło się wręcz sensacyjnie.
Już w 15. minucie prowadzenie gościom dał Le Fee. Po chwili sytuacja PSG jeszcze bardziej się skomplikowała. Za drugą żółtą kartkę z boiska bardzo szybko wyleciał bowiem Achraf Hakimi.
Najaktywniejszy w drużynie gospodarzy od samego początku był Kylian Mbappe. Francuz nie wykorzystał dwóch dobrych okazji na gola. W 29. minucie cieszył się już z wyrównania.
Ta bramka była jednak najbardziej kuriozalną, jaka w tym sezonie padła na boiskach Ligue 1. Zupełnie niezrozumiały błąd popełnił wówczas bramkarz Lorient, Yvon Mvogo.
Szwajcar miał piłkę w rękach i chciał rozpocząć akcję swojej drużyny. Położył futbolówkę metr przed sobą, chcąc dalekim wykopem przenieść ją na połowę rywala.
Kompletnie zapomniał jednak o tym, że tuż przy piłce znajduje się Mbappe. Francuz po prostu odwrócił się i wpakował ją do siatki. Mvogo nie zareagował natomiast niemal w żaden sposób, stojąc w miejscu i bezradnie rozkładając ręce.
Gol Mbappe nie wystarczył jednak PSG do zdobycia choćby jednego punktu. Mistrzowie Francji ostatecznie przegrali z Lorient 1:3. Więcej na temat spotkania możecie przeczytać TUTAJ.
Maciej Pietrasik30 Apr 2023 · 18:09