Kuriozalny gol Roberta Lewandowskiego w Pucharze Króla! Trudno uwierzyć w to, co się wydarzyło [WIDEO]

Kuriozalny gol Roberta Lewandowskiego w Pucharze Króla! Trudno uwierzyć w to, co się wydarzyło [WIDEO]
screen
Robert Lewandowski strzelił gola dla FC Barcelony w meczu z Athletikiem w Pucharze Króla! Polak trafił do siatki w kuriozalnych okolicznościach.
Początek ćwierćfinału Pucharu Króla był fatalny dla Barcelony. Nie minęła jeszcze minuta, a mistrzowie Hiszpanii przegrywali 0:1. O tym, w jakich okolicznościach do tego doszło, pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Barcelona grała wolno i miała problemy w ataku pozycyjnym. Wyrównała w 26. minucie w niecodziennych okolicznościach.
Torres zagrał w pole karne do Pedriego, ale ten nie zdołał opanować piłki. Dopadł do niej obrońca gospodarzy Yuri Berchiche i chciał wybić z pola karnego. Kopnął jednak tak niefortunnie, że trafił w nogę Roberta Lewandowskiego. Po rykoszecie padł gol.
Dla Lewandowskiego to dopiero trzynasty gol w tym sezonie. Przeciwko Athletikowi zalicza swój 28. występ dla FC Barcelony.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski24 Jan 2024 · 22:05
Źródło: własne

Przeczytaj również