Kuriozalny samobój angielskiego golkipera. W absurdalny sposób wbił piłkę do własnej bramki [WIDEO]

Twitter Screen
W meczu angielskiej Leagu Two pomiędzy Colchester a Grimsby doszło do kuriozalnej sytuacji. Bramkarz jednej z drużyn w absurdalny sposób odnotował trafienie samobójcze.
We wtorek Grimsby zmierzyło się z Colchester w ramach 15. kolejki League Two. Spotkanie było rozgrywane na Blundell Park w Cleethorpes.
Już na początku spotkania doszło do absurdalnej sytuacji. Bramkarz Colchester, Owen Goodman, zdobył bramkę samobójczą.
W 7. minucie piłkarz Colchester podał do Goodmana chcąc zneutralizować zagrożenie ze strony drużyny przeciwnej. Golkiper nieumiejętnie przyjął piłkę głową.
Goodman odbił futbolówkę i skierował ją do własnej bramki. Anglik próbował jeszcze zapobiec trafieniu samobójczemu, jednak jego starania były bezskuteczne.
Zespół Goodmana szybko odrobił straty i zdobył dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Joe Taylor i Zach Mitchell.
W drugiej odsłonie meczu napastnik Grimsby, Donovan Wilson, strzelił gola wyrównującego rezultat spotkania. W 64. minucie Arthur Read zdobył bramkę i zapewnił prowadzenie Colchester.
Mecz zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Colchester. Błąd Goodmana nie przesądził o rezultacie rywalizacji.
Filip Węglicki25 Oct 2023 · 08:49
Źródło: Daily Mail