La Liga: Celta lepsza w derbach Galicji

Vlad1988 / shutterstock.com
Deportivo La Coruna przegrało u siebie z Celtą Vigo 1:3 w ostatnim sobotnim meczu 17. kolejki hiszpańskiej La Liga.
Goście już w trzeciej minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Daniel Wass. Przed przerwą zdobyli drugą bramkę za sprawą trafienia Iago Aspasa. Ten sam zawodnik trafił też na początku drugiej połowy na 3:0. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Florin Andone.
Po tej porażce podopieczni Cristobala Parralo zajmują 18. miejsce w tabeli ze zdobytymi 15 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Villarreal CF.
Natomiast zespół prowadzony przez Juana Carlosa Unzue plasuje się na 11. pozycji i ma na swoim koncie 21 „oczek”. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Real Madryt.