Lamine Yamal z kolejnym golem w kadrze! Reprezentacja Hiszpanii nie dała szans rywalowi [WIDEO]

Reprezentacja Hiszpania wygrała szósty mecz w eliminacjach Euro 2024. W wyjazdowym spotkaniu pokonała Cypr 3:1.
Hiszpanie objęli prowadzenie już w 5. minucie. Piłka trafiła w polu karnym do Lamine Yamala. Młodziutki piłkarz Barcelony pokazał wielki spokój: najpierw położył na murawie bramkarza, potem jednego z obrońców, a na koniec kopnął do bramki. To już jego drugi gol w dorosłej reprezentacji.
Na drugiego gola czekaliśmy do 22. minuty. Alejandro Grimaldo zagrał w pole karne do Mikela Oyarzabala, a ten z ostrego kąta pokonał cypryjskiego bramkarza.
Sześć minut później piłkarz Realu Sociedad San Sebastian zanotował asystę przy bramce Joselu. Ten wykończył rozegranie rzutu rożnego. Choć nie minęło nawet pół godziny, to goście prowadzili 3:0.
Hiszpanie mieli gigantyczną przewagę, bardzo długo utrzymywali się przy piłce. Mimo tego Cypryjczycy zdołali strzelić honorowego gola. W 75. minucie do bramki trafił Kostas Pileas.
Marcin Karbowski16 Nov 2023 · 19:52