"Laportę wywieźliby na taczkach". Gwiazda Barcelony odejdzie? Ostra ocena Kowalczyka

"Laportę wywieźliby na taczkach". Gwiazda Barcelony odejdzie? Ostra ocena Kowalczyka
Screen Kanał Sportowy
FC Barcelona latem może sprzedać jedną ze swoich gwiazd. Wojciech Kowalczyk na Kanale Sportowym wypowiedział się na temat ewentualnego transferu Lamine'a Yamala.
"Blaugrana" wciąż zmaga się z dużymi problemami finansowymi. Konieczna może się okazać sprzedaż jednego z kluczowych piłkarzy, aby mieć środki na letnie wzmocnienia.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnim czasie w mediach pojawiały się różne doniesienia na temat kilku zawodników. Duże zainteresowanie budzi między innymi Lamine Yamal.
Skrzydłowego chętnie sprowadziłoby Paris Saint-Germain, które szuka następcy Kyliana Mbappe. Na Kanale Sportowym mówił o tym Tomasz Smokowski.
- Wydaje mi się, że PSG spróbuje wyciągnąć piłkarzy z Barcelony, bo tam potrzebują pieniędzy. Pewnie będą chcieli Lamine'a Yamala - powiedział Smokowski.
W dosadnych słowach na ten temat wypowiedział się Wojciech Kowalczyk. Były reprezentant Polski nie ma wątpliwości, jaka byłaby reakcja kibiców "Barcy" na taki ruch.
- Barcelona może za niego wziąć od Paryża 200 mln i mieć czyste papcie, ale wtedy Laportę by na taczkach wywieźli - wypalił.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik16 May · 08:18
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również