Lech Poznań odchudza kadrę. "Kolejorz' rozwiązał kontrakt z napastnikiem

Lech Poznań odchudza kadrę. "Kolejorz' rozwiązał kontrakt z napastnikiem
Pawel Jaskolka / PressFocus
Aron Johansson odchodzi z Lecha Poznań. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
Amerykanin trafił do Lecha na początku roku. Początek miał obiecujący, bo krótko po podpisaniu umowy strzelił gole w ligowych meczach ze Śląskiem Wrocław i Wartą Poznań. Później do bramki już nie trafił. Ogółem w Lechu zagrał dziesięć razy.
Umowa Johannssona obowiązywała do końca roku. Do tego czasu na pewno nie pojawiłby się na boisku. Niedawno doznał urazu ręki, który wyklucza go z gry na kilka miesięcy. Rehabilitację przechodzi na Islandii.
Maciej Skorża po odejściu Johanssona ma do dyspozycji trzech napastników. To kapitan drużyny Mikael Ishak, Artur Sobiech i Roko Baturina.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski31 Aug 2021 · 13:41
Źródło: Lech Poznań

Przeczytaj również