Lech Poznań przegrał w pierwszym sparingu

asinfo.
Lech Poznań przegrał z bułgarskim klubem Etyr Wielkie Tyrnowo 1:3 (0:2) w pierwszym meczu sparingowym rozegranym w ramach zgrupowania w Turcji.
Zespół z Turcji zdobył pierwszą bramkę już w 5. minucie. Wówczas Veljko Batrović uderzał w dalszy róg bramki i zdołał pokonać Matusa Putnockiego. W 40. minucie Etyr powiększył przewagę za sprawą trafienia Milcho Angelova,
Po zmianie stron rywale Lecha strzelili trzeciego gola - w 74. minucie na listę strzelców wpisał się Daniel Mladenov. Jedyne trafienie dla poznańskiej drużyny zanotował Filip Marchwiński, który w 90. minucie wykorzystał błąd obrońców i pewnym uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce.
Pierwszy mecz w LOTTO Ekstraklasie "Kolejorz" rozegra 8 lutego, a jego rywalem będzie Zagłębie Lubin.