Lech Poznań wygrywa, ale Jan Tomaszewski zgłasza swoje uwagi. Zwrócił uwagę na jeden problem

Lech wygrywa, ale Tomaszewski zgłasza swoje uwagi. Zwrócił uwagę na jeden problem. "Europejski średniak"
Marcin Kadziolka/Shutterstock
Jan Tomaszewski odniósł się do meczów Lecha Poznań w europejskich pucharach. Były piłkarz docenił wyniki "Kolejorza", ale też zwrócił uwagę na pewien mankament.
Lech Poznań wykonał znaczny krok w stronę awansu do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. "Kolejorz" wygrał 2:0 w pierwszym meczu przeciwko Djurgarden.
Dalsza część tekstu pod wideo
Szwedzi zostali niemal całkowicie zneutralizowani przez urzędujących mistrzów Polski. Mimo tego Jan Tomaszewski znalazł pewien mankament, który przykuł jego uwagę.
- Wyszli z szatni, jakby dostali obuchem w łeb i to się nie może zdarzyć. Cały mecz był pod kontrolą, ale te 15 minut po przerwie... - ocenił w "Super Expressie".
- Nie było tego cwaniactwa, wyrachowania, przyspieszenia… to nie jest to. Z lepszym przeciwnikiem na pewno to będzie miało decydujące znaczenie - dodał Tomaszewski.
Niemniej były bramkarz pochwalił dotychczasową przygodę Lecha. W ostatnich latach żaden polski klub nie grał w europejskich pucharach tak długo i skutecznie.
- Jest to taki średniak europejski, który gra bardzo dobrze i prezentuje się najlepiej z polskich drużyn oraz najdalej zaszedł. I to by było tyle - w swoim stylu rzucił "Janek".
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk12 Mar 2023 · 11:19
Źródło: Super Express

Przeczytaj również