Lech straci ważnego piłkarza? Rozmowy utknęły w martwym punkcie

Lech straci ważnego piłkarza? Rozmowy utknęły w martwym punkcie
Pawel Jaskolka / pressfocus
Dawid - Dobrasz
Dawid DobraszDzisiaj · 12:04
Antonio Milić wciąż nie dogadał się z Lechem Poznań ws. nowej umowy. Przyszłość stopera stoi obecnie pod sporym znakiem zapytania.
Środkowy obrońca gra w Poznaniu od stycznia 2021 roku. Wówczas Lech zapłacił za niego Anderlechtowi pół miliona euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Milić był ważną postacią drużyny, która w dwóch ostatnich sezonach sięgała po mistrzostwo Polski. Jego dotychczasowy kontrakt obowiązuje do końca czerwca.
Jak informowaliśmy, Lech chce zatrzymać piłkarza na dłużej. Wcale nie będzie to jednak łatwe. Dotąd nie udało się wypracować porozumienia.
Od litego "Kolejorz" złożył piłkarzowi już kilka ofert. W międzyczasie klubowi udało się dogadać między innym z Radosławem Murawskim czy Alim Gholizadehem.
Piłkarz nie chce jednak schodzić ze swoich oczekiwań. Rozmowy utknęły w martwym punkcie, a Lech działa dwutorowo, biorąc pod uwagę także sprowadzeniem nowego stopera.
Milić nie zacznie więc przygotowań do sezonu 2026/2027 z drużyną Lecha. Ponadto skreślono trzech innych zawodników, o czym szerzej piszemy TUTAJ.

Oglądaj program na temat Lecha na kanale Meczyki:

Dyskusja

Przeczytaj również