Leczył kontuzję i zatruł się jedzeniem. Pech gracza Manchesteru United
Kontuzjowany gracz Manchesteru United miał ogromnego pecha. Podczas rekonwalescencji zatruł się jedzeniem.
Na początku sierpnia Benjamin Sesko zmienił klubowe barwy. Przeniósł się z RB Lipsk do Manchesteru United za 76,5 miliona euro.
Początki Słoweńca na Old Trafford nie należą do najlepszych. Do tej pory wystąpił on w 12 meczach, w których strzelił tylko dwa gole i zaliczył asystę.
Na domiar złego 22-latek po przenosinach do Anglii nabawił się urazu. W listopadzie doznał kontuzji kolana, przez którą pauzuje do dziś.
Powrót Sesko do składu Manchesteru United może nieco się opóźnić. Pierwotnie miało on mieć miejsce w przyszłym tygodniu. Wydawało się, że ten będzie dostępny na poniedziałkowy mecz Bournemouth.
Słoweniec nie trenował jednak w czwartek i został poddany badaniom. Ruben Amorim wyznał, że w ostatnich dniach doznał zatrucia pokarmowego.