Leeds - Birmingham. Kolejny mecz Klicha. Wynik, składy, strzelcy goli

Leeds przegrało pierwszy mecz w sezonie. Grał Klich
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Piłkarze Leeds United ulegli u siebie Birmingham City FC 1:2 (0:2) w sobotnim meczu dziewiątej kolejki rozgrywek Championship.
Na Elland Road w podstawowym składzie gospodarzy wybiegł na murawę Mateusz Klich. Pomocnik reprezentacji Polski siedemnaście minut po zmianie stron zastąpił Adam Forshaw.
Dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym zapewnił do przerwy Che Adams. Dopiero pięć minut przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał Macedończyk Ezdzhan Alioski, ale więcej "Pawie" nie były już w stanie zrobić.
Podopieczni Marcelo Bielsy mimo pierwszej porażki w sezonie zachowali pozycję lidera tabeli. "Blues" po pierwszej wygranej w bieżących rozgrywkach przesunęli się na siedemnaste miejsce w klasyfikacji.
Kamil Kaczmarek22 Sep 2018 · 18:34