Legenda Bayernu atakuje świeżo sprzedanego piłkarza. "Nie wierzę w ani jedno twoje słowo"

Legenda Bayernu atakuje świeżo sprzedanego piłkarza. "Nie wierzę w ani jedno twoje słowo"
YT
Bayern potwierdził niedawno sprzedaż Lucasa Hernandeza do Paris Saint-Germain. Obrońca pożegnał się już z kibicami "Die Roten", co nie umknęło uwadze jednej z klubowych legend, która nie przebierała w słowach skierowanych do Francuza.
Lucas Hernandez od kilku tygodni był łączony z opuszczeniem Bayernu na rzecz PSG. Transfer ten stał się faktem w niedzielę 9 lipca. Mistrzowie Francji potwierdzili ściągnięcie obrońcy, który kosztował ich ok. 45 mln euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Lucas pożegnał się z sympatykami Bayernu w długim wpisie na Instagramie. Pod postem zaroiło się od komentarzy, choćby Benjamin Pavard, rodak i były już kolega z zespołu, przesłał Hernandezowi emotikon serca.
Słowa Francuza skomentował również legendarny piłkarz "Die Roten", Mehmet Scholl. Pomocnik reprezentował monachijskie barwy w latach 1992-2007, rozgrywając dla utytułowanego klubu ponad 330 spotkań. Teraz wymownie zabrał głos, sugerując, że Lucas jest kłamcą.
- Nie wierzę w ani jedno twoje słowo. Do widzenia - napisał Scholl, wbijając szpilkę nowej gwieździe PSG.
Lucas Hernandez grał w Bayernie od 2019 roku. Ostatnio głównie leczył kontuzję. Media donosiły, że bardzo naciskał na transfer do Francji.
Redakcja meczyki.pl
Tomasz Bratkowski10 Jul 2023 · 11:51
Źródło: TZ/Instagram/Gabriel Stach Twitter

Przeczytaj również