Legenda Bayernu przeniesie się do Arabii Saudyjskiej? Jest łączona z ważną posadą

Legenda Bayernu przeniesie się do Arabii Saudyjskiej? Jest łączona z ważną posadą
Pixathlon / Press Focus
Działacze Al-Hilal rozglądają się za kolejnymi wzmocnieniami. Tym razem na radarze saudyjskiego klubu znalazł się legendarny piłkarz Bayernu Monachium.
Zakończone kilka dni temu okno transferowe w Arabii Saudyjskiej przełożyło się na ogromne wzmocnienia w Al-Hilal. Szeregi tego klubu zasiliło kilku znanych graczy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Decyzję o dołączeniu do zespołu prowadzonego przez Jorge Jesusa podjęli Bono, Kalidou Koulibaly, Ruben Neves, Sergej Milinković-Savić, Malcom, Aleksandar Mitrović oraz Neymar.
Z informacji podanej przez Asharqa Al-Awsata wynika, że pracę w Al-Hilal może otrzymać Oliver Kahn. Legendarny gracz Bayernu Monachium jest łączony z objęciem stanowiska dyrektora generalnego.
Były prezes wielokrotnego mistrza Niemiec pozostaje obecnie bez pracy po tym, jak w maju końca dobiegła jego kadencja w bawarskim klubie.
Jak twierdzi "Bild", 54-latek odmówił komentarza na temat pojawiających się spekulacji. Zagraniczne media twierdzą, że finalizacja współpracy może nastąpić w ciągu kilku dni.
Piłkarze Al-Hilal rozpoczęli nowy sezon Saudi Pro League w bardzo dobrym stylu. Po rozegraniu sześciu spotkań wciąż są niepokonani. Na ich koncie znajduje się 16 punktów, co przekłada się na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 21 Sep 2023 · 14:35
Źródło: Asharq Al-Awsat/Bild

Przeczytaj również