Legenda klubu wygwizdana przez własnych kibiców. Wszystko przez wyczekiwany debiut Neymara [WIDEO]

Screen Twitter
Do zaskakujących scen doszło w trakcie ostatniego spotkania Al-Hilal. Legenda klubu, Salem Al Dawsari, został wygwizdany przez własnych kibiców, ponieważ... nie oddał rzutu karnego Neymarowi.
W miniony piątek Al-Hilal przejechało się przez Al-Riyadhi. Jeden z faworytów do zdobycia mistrzostwa Arabii Saudyjskiej wygrał aż 6:1 (2:0).
Gole w rzeczonym spotkaniu strzelali między innymi Aleksandar Mitrović oraz Salem Al Dawsari. W 64. minucie na boisku zameldował się Neymar, który zastąpił Michaela i oficjalnie zadebiutował na Bliskim Wschodzie.
Reprezentant Brazylii nie zdołał wpisać się na listę strzelców, ale zanotował asystę przy bramce zdobytej przez Malcolma. Kibice "Niebieskiej Fali" byli pod takim wrażeniem umiejętności byłego gwiazdora PSG, że zapomnieli o własnej legendzie.
W 87. minucie gospodarze otrzymali rzut karny za zagranie piłki ręką. Do futbolówki podszedł wówczas wspomniany Al Dawsari, który... został wygwizdany przez fanów swojego zespołu.
Jednoznacznie domagali się oni, aby to Neymat wykonał "jedenastkę". Tak się jednak nie stało, a 32-latek pokonał bramkarza rywali. Niedługo później udało mu się zaś skompletować hat-tricka.
Al Dawsari jest związany z Al-Hilal od 2011 roku z przerwą na wypożyczenie do Villarrealu. Do tej pory doświadczony napastnik zdobył 88 bramek i zanotował 70 asyst w 362 meczach.
Hubert Kowalczyk16 Sep 2023 · 15:43