Legia była zainteresowana graczem Arsenalu. Żewłakow potwierdził

Legia była zainteresowana graczem Arsenalu. Żewłakow potwierdził
Wojciech Dobrzynski / pressfocus
Legia Warszawa interesowała się zawodnikiem Arsenalu. Informację tę potwierdził Michał Żewłakow.
"Wojskowi" postanowili ściągnąć nowego bramkarza w zimowym okienku. Niedawno umowę ze stołecznymi podpisał Otto Hindrich, który do niedawna występował w Cluj.
Dalsza część tekstu pod wideo
Okazuje się, że na celowniku Legii był inny golkiper. Mowa o Karlu Heinie. Estończyk w 2018 roku dołączył do akademii Arsenalu. W seniorskiej drużynie "Kanonierów" rozegrał tylko jeden mecz.
Bramkarz pozostaje związany z londyńczykami, chociaż nie ma większych szans na grę w zespole Mikela Artety. W ostatnich latach był wypożyczany do Reading, Realu Valladolid i Werderu. Do Bremy trafił w sierpniu ubiegłego roku. W tym sezonie wystąpił w dwóch spotkaniach.
- Jeśli chodzi o golkiperów, to ten, którego podpisaliśmy, był jednym z dwójki, którymi się interesowaliśmy. Był jeszcze jeden bramkarz w orbicie zainteresowań. To temat, który okazał się bardzo ciężki, bo to zawodnik Arsenalu, który jest wypożyczony do Werderu Brema, gdzie za bardzo nie grał - powiedział Żewłakow, cytowany przez Legia.net.
- To był tak naprawdę numer jeden, natomiast skończyliśmy z Otto. Jeśli chodzi o pozostałych bramkarzy, to raczej zastanawialiśmy się nad opcją bardziej doświadczonego zawodnika, ale z naszego ligowego podwórka - dodał.
Legia zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w Ekstraklasie. Stołeczni wrócą do ligowych zmagań 1 lutego, mierząc się z Koroną Kielce.
Mateusz - Jankowski
Mateusz JankowskiDzisiaj · 11:28
Źródło: Legia.net

Przeczytaj również