Legia dopięła czwarty letni transfer! Wkrótce zaprezentuje nowych piłkarzy [NASZ NEWS]

Legia dopięła czwarty letni transfer! Wkrótce zaprezentuje nowych piłkarzy [NASZ NEWS]
Wojciech Dobrzynski / Press Focus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk08 Jun · 10:19
Legia Warszawa intensywnie pracuje nad wzmocnieniami w letnim okienku transferowym. Jak udało nam się ustalić, "Wojskowi" dopięli transfer czwartego nowego zawodnika.
Stołeczny zespół ma za sobą nie do końca udany sezon. Cel minimum, jakim było miejsce na podium i kwalifikacja do europejskich pucharów, udało się jednak spełnić.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po sezonie Legia postanowiła rozstać się z kilkoma zawodnikami. Z Łazienkowskiej odeszli między innymi Josue oraz Yuri Ribeiro.
"Wojskowi" nie próżnują, choć na razie nie ogłosili oficjalnie żadnego z nowych zawodników. Według naszych informacji jest to jednak jedynie kwestia czasu.
W środę testy medyczne przejdzie Luquinhas, Kacper Chodyna ma pojawić się w klubie w piątek. Niezagrożony jest też transfer Claude'a Goncalvesa.
Na tym jednak nie koniec. Od pewnego czasu Legia starała się o pozyskanie boliwijskiego pomocnika, Roberto Carlosa Fernandeza.
Według naszych informacji najnowsza oferta warszawskiego klubu została zaakceptowana. Wkrótce 24-latek zjawi się w Polsce i podpisze kontrakt z Legią.

Przeczytaj również