Legia może stracić wielki talent. Trzy inne kluby kuszą piłkarza [NASZ NEWS]

Legia może stracić wielki talent. Trzy inne kluby kuszą piłkarza [NASZ NEWS]
Tomasz Folta / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk08 Jun · 08:17
Filip Rejczyk w najbliższych dniach wybierze, gdzie chce grać. Na tę chwilę w grę wchodzą: Legia, Widzew, Śląsk i Raków. Zawodnik odrzucił możliwość wyjazdu za granicę.
Defensywny pomocnik uważany jest za spory talent. W Legii debiutował jeszcze za kadencji Kosty Runjaica, w pierwszej kolejce Ekstraklasy w minionym sezonie. Długo czekał jednak na kolejne szanse.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wiosną był już częścią pierwszej drużyny, lecz kolejne mecze oglądał głównie z ławki. Łącznie zaliczył sześć występów w Ekstraklasie, większość po kilka minut.
Dotychczasowa umowa zawodnika wygasa w czerwcu tego roku. Gdyby nie katastrofalna polityka wykorzystywania klauzul, które sami działacze zapisali, 18-latek już miałby przedłużony kontrakt z Legią.
Jednak stołeczny klub kolejny raz nie wypełnił minut i musi nakłaniać zawodnika, aby pozostał przy Łazienkowskiej. Według naszych informacji do współpracy nakłaniają go inne kluby Ekstraklasy: Śląsk, Widzew i Raków.
Ten ostatni ma słabą historię wprowadzania młodych zawodników. więc jest na najgorszej pozycji i tu musiałaby zwyciężyć siła portfela, ale Śląsk oraz Widzew, dzięki swoim trenerom, mają realną szansę, aby przeciwstawić się Legii.
Legia już złożyła swoją propozycję i ma być ona bardzo dobra finansowo dla zawodnika. Wkrótce zapadnie ostateczna decyzja.

Przeczytaj również