Legia ogłasza ws. Urbańskiego. To już oficjalne

Legia ogłasza ws. Urbańskiego. To już oficjalne
Wojciech Dobrzynski / pressfocus
Legia Warszawa opublikowała oficjalny komunikat dotyczący Kacpra Urbańskiego. Doniesienia ws. przyszłości pomocnika zostały oficjalnie potwierdzone.
W piątek redaktor naczelny Meczyki.pl, Tomasz Włodarczyk, poinformował, że Legia Warszawa podjęła decyzje nt. przyszłości Kacpra Urbańskiego. Klub rozpoczął negocjacje ws. rozwiązania umowy piłkarza.
Dalsza część tekstu pod wideo
21-latek był jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w drużynie i mocno obciążał płacowy budżet. Transfer gracza okazał się sporym rozczarowaniem, przez co "Wojskowi" chcieli zejść z jego pensji.
Pomocnik nie został zgłoszony na obóz przygotowawczy w Niemczech. Z biegiem czasu wydawało się coraz bardziej prawdopodobne, że odejdzie ze stołecznego klubu.
W sobotę Włodarczyk poinformował, że klub oraz piłkarz osiągnęli porozumienie. Kontrakt 21-latka miał zostać rozwiązany za porozumieniem stron.
O godzinie 14:44 Legia potwierdziła doniesienia dziennikarza. Na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała oficjalny komunikat o odejściu Urbańskiego.
- Kacper Urbański odchodzi z Legii Warszawa. Środkowy pomocnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron. Klub dziękuje Kacprowi za grę przy Łazienkowskiej i życzy powodzenia w dalszej karierze - przekazała Legia.
Zdaniem Włodarczyka i Mateusza Janiaka z Przeglądu Sportowego Onet pomocnik dołączy do Górnika Zabrze. Piłkarz ma przejść w najbliższym czasie testy medyczne i podpisać kontrakt z klubem.
Filip - Węglicki
Filip WęglickiDzisiaj · 14:57
Źródło: Legia Warszawa

Przeczytaj również