Legia straciła pozycję lidera! Pogoń Szczecin sprawiła niespodziankę w Warszawie [WIDEO]

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Legia Warszawa zremisowała z Pogonią Szczecin 1:1 (1:0) i straciła pozycję lidera w tabeli LOTTO Ekstraklasy.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Już w 4. minucie spotkania Pogoń Szczecin wyszła na prowadzenie. Z rzutu wolnego uderzył Kozulj, błąd popełnił Radosław Cierzniak i piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy.
Legia w kolejnych minutach prezentował się zaskakująco pasywnie. Piłkarze z Warszawy nie byli poważnie zagrozić rywalom. W 33. minucie Aleksnadar Vuković zdecydował się na pierwszą zmianę - Dominik Nagy zastąpił Iuriego Medeirosa. Portugalczyk wściekły zszedł od razu do szatni.
Po 7 minutach drugiej połowy Legia mogła nawet prowadzić. Jarosław Niezgoda dwa razy znalazł się w znakomitej sytuacji, jednak ani razu nie udało mu się pokonać golkipera Pogoni.
Gospodarze dopięli swego w 56. minucie. Wówczas Nagy wykorzystał podanie od Niezgody i pewnym strzałem wyrównał stan spotkania.
Legia ruszyła do przodu i miała kolejne okazje w polu karnym rywala. Vesović trafił do siatki, ale wcześniej był na pozycji spalonej.
Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Aktualni mistrzowie Polski po tej serii gier spadli na drugą pozycję w tabeli i tracą punkt do liderującego Piasta Gliwice, który wygrał swoje spotkanie z Jagiellonią (2:1).
Ekipa "Portowców" zanotowała dziewiąty remis, uzbierała dotąd 48 "oczek", co daje jej 8. miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej.
Daniel Makarewicz12 May 2019 · 17:26