Legia Warszawa pokonała Cracovię i została liderem Ekstraklasy! Gol Carlitosa w końcówce spotkania [WIDEO]

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Legia Warszawa pokonała Cracovię 1:0 (0:0). Dzięki zdobytym punktom gospodarze wyprzedzili Lechię Gdańsk i zajmują aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Ekstraklasy.
TUTAJ można przeczytać relację na żywo z tego spotkania.
Pierwszą okazję do strzelenia gola mieli piłkarze Legii. Andre Martins uderzył bardzo mocno, ale piłka po interwencji Peskovicia zatrzymała się na poprzeczce bramki gości.
W I połowie nie widzieliśmy w zasadzie więcej bardzo groźnych akcji. Do szatni piłkarzy zeszli przy wyniku 0:0.
Ciekawie zrobiło się kwadrans po powrocie piłkarzy na boisko. W 59. minucie doskonałą okazję miał Sebastian Szymański, ale trafił wprost w Peskovicia.
Chwilę później z dystansu uderzył Iuri Medeiros, a piłka zatrzepotała w siatce. Sędzia odgwizdał jednak pozycję spaloną.
Choć wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, w samej końcówce spotkania Remy został sfaulowany w polu karnym Cracovii. Sędzia wskazał na wapno, a Carlitos pewnie wykorzystał jedenastkę.
Dzięki temu gospodarze wygrali 1:0. Wynik ten sprawił, że Legia przeskoczyła Lechię i objęła pozycję lidera w tabeli Ekstraklasy.