Legia Warszawa wywalczyła punkt w hicie ekstraklasy. Szybka czerwona kartka [WIDEO]

Lens Strong/Shutterstock
Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:0 w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Już w 5. minucie Legia przeprowadziła groźną akcję. Gwilia wjechał w pole karne i wyłożył piłkę Jędrzejczykowi, jednak ten uderzył w rywali. 16 minut później goście wyprowadzili groźną kontrę, po której przymierzył Gwila, ale nieznacznie się pomylił. Po dwóch kwadransach gry wicemistrzowie Polski stanęli przed kolejną szansą, tym razem piłkę z nogi Luquinhasa zdjął Guilherme.
Od 35. minuty przyjezdni musieli radzić sobie bez jednego zawodnika. Rocha, który popełniał błąd za błędem, wykonał nieodpowiedzialny wślizg i otrzymał drugą żółtą kartkę.
Po przerwie gospodarze doszli do głosu. Mudrinski zagrał wzdłuż linii bramkowej, jednak Bida nie przeciął tego podania. Po chwili Zoran Arsenić szukał swojej szansy. Legia starała się odgryzać Jagiellonii, ale strzał oddany przez Jose Kante mógł wywołać tylko salwy śmiechu.
Na pięć minut przed końcem na techniczne uderzenie zdecydował się Kostal - piłka przeleciała obok słupka bramki Legii. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 0:0.
Zespół z Podlasia po trzecim podziale punktów w tym sezonie przesunął się na pozycję lidera tabeli. Wicemistrzowie Polski zremisowali drugie spotkanie w bieżących rozgrywkach i awansowali na trzecie miejsce w klasyfikacji.
Daniel Makarewicz13 Sep 2019 · 22:27