Legia chce polskiego pomocnika. Ciekawy powrót do Ekstraklasy? [NASZ NEWS]

Legia chce polskiego pomocnika. Ciekawy powrót do Ekstraklasy? [NASZ NEWS]
Alfredo Falcone / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk06 Jun · 13:46
Legia Warszawa kompletuje kadrę na kolejny sezon. Według naszych informacji szczególnie mocno spogląda w stronę Polaków. Jednym z nich ma być Filip Jagiełło z Genoi, którym klub interesował się już zimą.
Przygoda Filipa Jagiełły w Genui prawdopodobnie dobiega końca. 26-latek ma ważny kontrakt z klubem jeszcze przez rok, ale ten nie powinien mu robić problemów ze zmianą barw zwłaszcza, że ostatnio wysyłał go na wypożyczenia.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pomocnik zimę spędził w Spezii. W Serie B zaliczył 13 meczów (1 gol, 1 asysta), ale im bliżej końca sezonu, tym grał mniej. Kilka miesięcy temu wybrał pozostanie na Półwyspie Apenińskim, a już wtedy pytała o niego Legia Warszawa.
Teraz słyszymy, że temat po cichu wraca. Na razie nie ma jeszcze konkretów, ale Legia ma go na swojej liście. Słyszymy, że w stolicy rozglądają się mocno za Polakami.
W letnim oknie do klubu przyjdzie Claude Goncalves, Luquinhas i Kacper Chodyna. Klub interesował się też Arkadiuszem Pyrką (ale zakontraktował Chodynę, który miał klauzulę) czy Arkadiuszem Recą, a także Tomaszem Pieńko.
Oglądaj najnowsze wydanie programu "Okno Transferowe" na kanale Meczyki.pl.

Przeczytaj również