Leo Messi w ogniu krytyki. Tak potraktował kontuzjowanego rywala. "Obrzydliwe" [WIDEO]

Twitter Screen
Leo Messi wystąpił w rywalizacji pomiędzy Interem Miami a Realem Salt Lake. W trakcie spotkania Argentyńczyk popisał się zaskakującym dryblingiem, który wywołał ogromne kontrowersje.
Inter Miami zainaugurował nowy sezon amerykańskiej MLS. Zespół Davida Beckhama zmierzył się z Realem Salt Lake i wygrał wynikiem 2:0.
W kadrze meczowej zwycięskiej drużyny znalazło się czterech byłych piłkarzy Barcelony. W spotkaniu wzięli udział Jordi Alba, Sergio Busquets, Luis Suarez oraz Leo Messi.
Argentyńczyk rozegrał pełny mecz i zaliczył asystę. W trakcie rywalizacji doszło do kontrowersyjnej sytuacji z jego udziałem.
Wspomniane zdarzenie miało miejsce w 44. minucie spotkania. Wówczas Messi podbił piłkę nad przeciwnikiem, który leżał na murawie i zwijał się z bólu.
Zagranie Argentyńczyka wywołało masowe oburzenie. Kibice skrytykowali 36-latka za jego zachowanie z 44. minuty rywalizacji.
- Kontynuowanie gry po kontuzji przeciwnika jest obrzydliwe i niesportowe. Gdybym był sędzią, Messi zostałby wyrzucony z boiska - napisał jeden z użytkowników Twittera.
- Obrzydliwe zachowanie. Powinien zostać zawieszony na pięć meczów - skomentował inny z użytkowników.
Messi trafił do amerykańskiego zespołu w lipcu ubiegłego roku. Od tamtej pory wystąpił w 15 spotkaniach, w których zdobył 11 bramek i odnotował sześć asyst.