Lewandowski jednak zmieni klub?! Dziennikarz zwiastuje rewolucję

Lewandowski jednak zmieni klub?! Dziennikarz zwiastuje rewolucję
Ruben Albarran / pressfocus
W Barcelonie może dojść do kolejnego przemeblowania składu. Achraf Ben Ayad z Mundo Deportivo przekazał, że przyszłość największych gwiazd, w tym Roberta Lewandowskiego, stoi pod znakiem zapytania.
Bieżący sezon nie należy do udanych w wykonaniu Katalończyków. Podopieczni Xaviego Hernandeza zakończą rozgrywki bez zdobycia jakiegokolwiek trofeum.
Dalsza część tekstu pod wideo
Seria potknięć sprawiła, że klub bierze pod uwagę przeprowadzenie prawdziwej rewolucji. Według niektórych doniesień "Blaugrana" jest gotowa pożegnać się ze swoimi kluczowymi zawodnikami.
Dotychczas wydawało się, że w gronie kandydatów do odejścia nie znajduje się Robert Lewandowski. Polak kilka razy podkreślał, że w przyszłym sezonie zamierza kontynuować karierę w stolicy Katalonii.
Achraf Ben Ayad uważa jednak, że pozostanie "Lewego" nie jest zagwarantowane. Zdaniem dziennikarza Mundo Deportivo Barcelona rozważa też pożegnanie Frenkiego de Jonga, Ronalda Araujo i Raphinhi.
- Pozostanie De Jonga, Araujo, Raphinhi i Lewandowskiego nie jest już pewne na 100%. Latem wszystko może się wydarzyć - krótko przekazał Ben Ayad.
W tym sezonie Lewandowski wystąpił w 43 spotkaniach Barcelony. Zanotował w nich 20 bramek i dziewięć asyst.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos28 Apr · 14:52
Źródło: Mundo Deportivo

Przeczytaj również