Lewandowski na finale MŚ. Przyznał, komu kibicuje [WIDEO]

Lewandowski na finale MŚ. Przyznał, komu kibicuje [WIDEO]
Screen z X
Robert Lewandowski pojawił się jako gość na finale tegorocznego mundialu. W rozmowie z Radio La Red przyznał, komu życzy zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Relacja z finału MŚ TUTAJ.
W meczu o złoto reprezentacja Hiszpanii zmierzyła się z Argentyną. Spotkanie z wysokości trybun oglądał Robert Lewandowski.
Dalsza część tekstu pod wideo
Polak niedawno przeniósł się do USA i został piłkarzem Chicago Fire. Wcześniej przez cztery lata reprezentował barwy FC Barcelony.
Napastnik nie ukrywał, że z tego powodu w niedzielny wieczór kibicował Hiszpanom. Życzył im sięgnięcia po mistrzostwo świata - co się spełniło.
- Nie wiem, kto jest faworytem. Mam więcej kolegów w reprezentacji Hiszpanii i dlatego mam nadzieję, że Hiszpania wygra - przyznał Lewandowski przed pierwszym gwizdkiem.
Reprezentant Polski nie szczędził komplementów Leo Messiemu. O Argentyńczyku wypowiadał się w samych superlatywach.
- To spektakularne, co robi w tym wieku. Cała drużyna gra dla niego, ale Leo wciąż może grać na wysokim poziomie. Jest niesamowitym zawodnikiem, a to kolejny finał w jego życiu - podkreślił.

Przeczytaj również