Wielki klub czeka na Lewandowskiego. "Tęsknią za takim napastnikiem"

Wielki klub czeka na Lewandowskiego. "Tęsknią za takim napastnikiem"
IMAGO / PressFocus
Michał - Boncler
Michał BonclerWczoraj · 11:20
Dominik Guziak ocenił na kanale Meczyki na YouTube potencjalne przenosiny Roberta Lewandowskiego do Milanu. Zdaniem dziennikarza na transferze skorzystaliby wszyscy.
Kontrakt Roberta Lewandowskiego z Barceloną wygasa w przyszłym roku. Priorytetem napastnika ma być przedłużenie umowy. Nie wiadomo jednak, czy ekipa zdecyduje się na dalszą współpracę z Polakiem.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jeśli tak się nie stanie, nie można wykluczyć, że po zakończeniu rozgrywek snajper zdecyduje się na przenosiny do innego klubu. W gronie zainteresowanych klubów w ostatnich dniach wymieniano AC Milan.
Potencjalny transfer na kanale Meczyki na YouTube ocenił Dominik Guziak. Komentator Serie A stwierdził, że przyjście Lewandowskiego mogłoby być wybawieniem nie tylko dla Milanu, lecz także dla całej ligi.
- Jeszcze lepiej, gdyby przyszedł już zimą. W Milanie po prostu nie ma napastnika, który strzelałby gole. Teoretycznie w klubie są Santiago Gimenez i Christopher Nkunku, na których wydano spore pieniądze, ale oni nie dają nic. Ostatnio na "dziewiątce" z konieczności musi grać Rafael Leao, gdzie nie czuje się najlepiej - oznajmił sprawozdawca Eleven Sports na kanale Meczyki na YouTube.
- W Mediolanie tęsknią za takim napastnikiem jak Olivier Giroud. W całej Serie A brakuje skutecznych napastników, praktycznie każdy klub z czołówki, poza Interem, potrzebuje snajpera - powiedział.
W bieżących rozgrywkach Lewandowski strzelił siedem goli w 12 starciach. Obecnie przygotowuje się do kolejnych występów w narodowych barwach: Polska zagra z Holandią i Maltą w eliminacjach mundialu.

Oglądaj program na kanale Meczyki:

Michał - Boncler
Michał BonclerWczoraj · 11:20
Źródło: własne

Przeczytaj również