Lewandowski wprost o zgrzycie Guendogan-Araujo. Opowiedział się za jedną ze stron [WIDEO]

Lewandowski wprost o zgrzycie Guendogan-Araujo. Opowiedział się za jedną ze stron [WIDEO]
własne
Redakcja meczyki.pl
Kamil Kobielski20 Apr · 13:00
Robert Lewandowski w rozmowie dla Eleven Sports zabrał głos nt. zgrzytu pomiędzy Ilkayem Guendoganem a Ronaldem Araujo. - W tej wypowiedzi nie było nic złego - powiedział Polak w wywiadzie, których fragmenty możecie obejrzeć na kanale Meczyki.pl.
We wtorek FC Barcelona pożegnała się z Ligą Mistrzów. W rewanżowym starciu "Duma Katalonii" przegrała u siebie z Paris Saint-Germain 1:4.
Dalsza część tekstu pod wideo
Duży wpływ na przebieg meczu miała sytuacja z 29. minuty, kiedy Ronald Araujo zobaczył czerwoną kartkę za sfaulowanie wychodzącego na czystą pozycję Bradleya Barcolę. W tamtym momencie podopieczni Xaviego prowadzili 1:0.
Tę sytuację po ostatnim gwizdku skomentował Ilkay Guendogan. Niemiec krytycznie ocenił zachowanie swojego kolegi.
- W takich kluczowych momentach musisz być pewny, że dostaniesz piłkę, jeśli nie, musisz się powstrzymać. Piłka była dość daleko. Lepiej nawet stracić gola, ponieważ przy czerwonej kartce i grze w jednego mniej… To po prostu wpływa na twoją grę - stwierdził.
Na te słowa stanowczo zareagował sam Araujo.
- Wolę zachować dla siebie to, co myślę o wypowiedziach Guendogana. Mam zasady i wartości, których należy przestrzegać - powiedział.
O całą sytuację zapytano Roberta Lewandowskiego. Mateusz Święcicki, komentator Eleven Sports, poprosił Polaka o komentarz w tej sprawie.
- Mam wrażenie, że często media żyją takimi tematami bardziej niż my. Ale uważam, że w wypowiedzi Ilkaya nie było nic złego i nic atakującego personalnie drugą osobę - stwierdził.
- Jesteśmy mężczyznami. Jak coś było, to pewnie zostało to wyjaśnione, ale w szatni nie ma obecnie tematu - podsumował Lewandowski.
Cytowany fragment od [2:21]:

Przeczytaj również