Liga Europy: Marsylia uratowała remis w doliczonym czasie

Hombrey, wikicommons
FC Red Bull Salzburg pokonał na własnym stadionie Vitorię Sport Clube 3:0 w meczu 5. kolejki grupy I rozgrywek Ligi Europy.
Na Red Bull Arena gospodarze kontrolowali spotkanie i dwie bramki zdołali zdobyć już w pierwszej połowie. Autorem pierwszej z nich był Munas Dabbur, który wpisał się na listę strzelców w 27. minucie. Drugiego gola strzelił natomiast w doliczonym czasie gry Andreas Ulmer.
Po zmianie stron trafienie na rzecz ekipy gospodarzy zanotował w 67. minucie Hwang Hee-chan.
W innym spotkaniu tej grupy na Torku Arena, miejscowy Konyaspor zremisował z Olympique Marsylia 1:1 (0:0). W 82. minucie gola z rzutu karnego strzelił Nejc Skubic, ale zwycięstwo swojej drużynie odebrał Wilfred Moke, który niefortunnie skierował futbolówkę do własnej siatki.
Drużyna z Salzburga jest liderem grupy I i ma na koncie 11 punktów. Drugą pozycję zajmuje Olympique Marsylia, trzecią Konyaspor, a czwartą ekipa z Guimaraes.