Liga Mistrzów. 7:0! Manchester City rozbił Schalke 04 i zagra w ćwierćfinale [WIDEO]

7:0! Manchester City rozbił Schalke 04 i zagra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów [WIDEO]
kivnl / shutterstock.com
Manchester City pewnie wygrał z FC Schalke 04 7:0 (3:0) i tym samym przypieczętował awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli w 35. minucie gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Sergio Aguero. Argentyńczyk bez problemu wykorzystał rzut karny.
Trzy minuty później Aguero po raz drugi pokonał bramkarza rywali. Zawodnik wpadł między obrońców i między nogami golkipera Schalke  skierował piłkę do siatki.
Tuż przed przerwą trzeciego gola dla "The Citizens" zdobył Leroy Sane.
W 57. minucie czwarte trafienie dla City dołożył Sterling. Początkowo sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną, jednak po konsultacji z systemem VAR bramka została uznana.
W 71. minucie bramkę zdobył Bernardo Silva, siedem minut później na listę strzelców wpisał się Phil Foden, a w 84. minucie wynik spotkania ustalił Gabriel Jesus.
Daniel Makarewicz12 Mar 2019 · 22:47