Liga rosyjska: Dziesiąte zwycięstwo FK Krasnodar

FK Krasnodar pokonał przed własną publicznością Achmat Grozny 3:2 (0:2) w niedzielnym meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
W pierwszej połowie na Stadion Kuban dominowali przyjezdni, który zdołali zdobyć dwa gole. Autorem pierwszego z nich był Anton Svec w 29. minucie, natomiast w 36. minucie na listę strzelców wpisał się Ismael Silva Lima.
Po zmianie stron gospodarze przejęli inicjatywę i już w 52. minucie strzelili gola kontaktowego, którego zapisał na swoje konto Fjodor Smolov. Drugą bramkę w 68. minucie zdobył Pavel Manajev, a wynik na 3:2 ustalił w doliczonym czasie gry Joaozinho.
Piłkarze Igora Shalimova zajmują obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zawodnicy Mikhaila Galaktionova plasują się na 7. pozycji.