ŁKS odbił się od dna! Beniaminek jeszcze walczy o utrzymanie [WIDEO]

ŁKS nie zamyka już tabeli Ekstraklasy. Beniaminek opuścił ostatnie miejsce po pokonaniu Radomiaka 3:2.
ŁKS wyszedł na prowadzenie już w 19. minucie. Po świetnym prostopadłym podaniu od Daniego Ramireza w pole karne wpadł Kay Tejan i płaskim uderzeniem trafił do siatki.
Na kolejne gole czekaliśmy do początku drugiej połowy. W 49. minucie po akcji Rafała Wolskiego sprzed pola karnego trafił Jardel. Choć piłka wpadła w środek bramki, to Dawid Arndt nie był w stanie interweniować.
ŁKS odpowiedział bardzo szybko. Kolejny raz po błyskawicznej akcji w pole karne wpadł Tejan, wymanewrował obrońcę i celnym uderzeniem z kilku metrów wpakował piłkę do siatki tuż przy dalszym słupku.
Sytuacja gości stała się jeszcze gorsza w 57. minucie. Z boiska po drugiej żółtej kartce wyleciał Rafał Wolski. ŁKS wykorzystał grę w przewadze liczebnej. W 71. minucie do bramki Radomiaka trafił Engjell Hoti.
ŁKS powinien strzelić gola też w 83. minucie, ale fatalnie spudłował Antoni Młynarczyk. Młody piłkarz nie potrafił wbić piłki do pustej bramki.
Radomiak w doliczonym czasie zmniejszył rozmiary porażki. Drugiego gola dla gości strzelił Guilherme Zimovski.
ŁKS dzięki zwycięstwu odbił się od ligowego dna, na które zepchnął Ruch. Zajmuje siedemnaste miejsce z ośmioma punktai straty do bezpiecznej strefy. Radomiak jest jedenasty.
Marcin Karbowski14 Apr · 14:21