"ŁKS zostanie topowym klubem w Polsce". Odważne słowa obecnego trenera beniaminka

"ŁKS zostanie topowym klubem w Polsce". Odważne słowa obecnego trenera beniaminka
lkslodz.pl
Piotr Stokowiec wierzy, że ŁKS jest w stanie odnosić duże sukcesy w przyszłości. W rozmowie z "Goal.pl" zdradził, jakie są warunki upragnionego progresu.
Na ten moment ŁKS ma bardzo trudną sytuację w Ekstraklasie. Beniaminek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, traci aż dziewięć punktów do bezpiecznej strefy i szanse na utrzymanie są oceniane jako iluzoryczne.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mimo tego Piotr Stokowiec - który na stanowisku trenera zastąpił Kazimierza Moskala - wierzy, że łodzianie odbudują swoją pozycję na krajowym rynku. Polski szkoleniowiec jest świadomy, że proces ten zajmie jednak sporo czasu.
- W Łodzi jest ogromny potencjał pod kątem infrastruktury i kibiców. Jeśli nie zabraknie wizji oraz konsekwencji w jej realizowaniu to kwestią czasu jest, aż ŁKS zostanie topowym klubem w Polsce - stwierdził w rozmowie z "Goal.pl".
Co istotne, Stokowiec dość spokojnie podchodzi do kwestii utrzymania. Swoją nadzieję pokłada w znacznie lepszej postawie podczas drugiej rundy. Nie bez powodu do ŁKS-u przylgnął przydomek "Rycerze Wiosny".
- Wierzę, że historia z Rycerzami Wiosny znów może być żywa, że ten sezon prowadzi do szczęśliwego końca. (...) Piłka nożna to też niespodzianki. Zobaczymy - podsumował.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk23 Dec 2023 · 13:44
Źródło: Goal.pl

Przeczytaj również