Lukas Klemenz odszedł z Wisły Kraków. Defensor będzie grał w lidze węgierskiej

Lukas Klemenz odszedł z Wisły Kraków. Defensor będzie grał w lidze węgierskiej
Marcion Kadziolka / Shutterstock.com
Przygoda Lukasa Klemenza z Wisłą Kraków dobiegła końca. "Biała Gwiazda" oficjalnie potwierdziła to na swojej stronie internetowej.
Klemenz przeniósł się do Budapest Honved na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły transakcji nie jednak zostały ujawnione.
- Po dwóch latach pobytu pod Wawelem szeregi Białej Gwiazdy opuszcza Lukas Klemenz. Wytrwałość w pracy, walka w defensywie i optymizm - za to dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze - czytamy w komunikacie.
Klemenz do Krakowa przeniósł się w styczniu 2019 roku na zasadzie wolnego transferu z Jagiellonii Białystok. Dla "Białej Gwiazdy" zagrał w 47 meczach. Zdobył w nich jednego gola.
Budapest Honved to dziesiąta ekipa w węgierskiej ekstraklasie. W 16 spotkaniach zdobyła 17 punktów.
Redakcja meczyki.pl
Daniel Makarewicz22 Jan 2021 · 16:35
Źródło: Wisła Kraków

Dyskusja

Przeczytaj również