Łukasz Fabiański minięty przez rywala w Pucharze Anglii! Fatalny błąd West Hamu przyniósł gola [WIDEO]

Screen z X
Londyński West Ham fatalnie zaczął rewanżowy mecz z Bristol City w Pucharze Anglii. Łukasz Fabiański już w trzeciej minucie musiał wyciągać piłkę z siatki po golu Tommy'ego Conwaya.
Półtora tygodnia temu "Młoty" nie potrafiły pokonać rywali z Championship przed własną publicznością. Na gola Jarroda Bowena w drugiej połowie odpowiedział Tommy Conway.
We wtorkowy wieczór obie drużyny zmierzyły się więc po raz drugi, aby rozstrzygnąć losy awansu do kolejnej rundy. Od pierwszej minuty zagrał Łukasz Fabiański.
Reprezentant Polski w tym sezonie zazwyczaj jest tylko rezerwowym w Premier League. Szanse występów dostaje właśnie w rozgrywkach pucharowych.
Łukasz Fabiański
Paul Chesterton/Pressfocus
Starcie w Bristolu rozpoczęło się jednak dla "Młotów" w najgorszy możliwy sposób. Już w trzeciej minucie gospodarze wyszli bowiem na prowadzenie.
Zbyt lekkie podanie do Fabiańskiego posłał wówczas Konstantinos Mavropanos. Polak nie zdołał dojść do piłki jako pierwszy, a na dodatek faulował Conwaya.
Szkot utrzymał się jednak na nogach i minął "Fabiana". Po chwili wpakował piłkę do pustej bramki, dając swojemu zespołowi prowadzenie 1:0. West Ham United nie zdołał odrobić strat z pierwszej połowy i zakończył swój udział w FA Cup już na 1/32 finału, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Radość Bristol City po golu na 1:0 w meczu z West Hamem