Łukasz Piszczek z golem dla LKS Goczałkowice-Zdrój! Trafił na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie [WIDEO]

Łukasz Piszczek był bohaterem meczu LKS Goczałkowice-Zdrój - Chrobry II Głogów (2:1) w III lidze. Były reprezentant Polski strzelił zwycięskiego gola dla swojej drużyny w doliczonym czasie drugiej połowy.
Piszczek wiosną tego roku wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. W meczu z Chrobrym II pojawił się na boisku dopiero w 85. minucie. Krótki pobyt na boisku wystarczył mu d strzelenia gola.
37-latek w doliczonym czasie gry przejął piłkę w polu karnym. Płaskim uderzeniem w kierunku dalszego słupka skierował ją do siatki. Bramkarz gości tylko patrzył, jak pada gol.
Dla Piszczka to pierwszy gol strzelony w Polsce po powrocie z Niemiec. Ostatni raz na krajowych boiskach trafił do siatki w maju 2007 roku w meczu Zagłębia Lubin z Widzewem (4:2). Był wtedy jeszcze napastnikiem.
Dla zespołu z Goczałkowic-Zdroju to bezcenne zwycięstwo w walce o utrzymanie w III lidze. Obecnie drużyna Piszczka zajmuje 13. miejsce w tabeli.
Marcin Karbowski07 May 2023 · 09:59
Źródło: Sport.pl