Lukratywny kontrakt dla reprezentanta Polski? Kadrowicz Probierza łączony z kolejnym transferem

Lukratywny kontrakt dla reprezentanta Polski? Kadrowicz Probierza łączony z kolejnym transferem
Marcin Karczewski / pressfocus
Krzysztof Piątek w tym sezonie bardzo dobrze prezentuje się w tureckim Basaksehirze. Nicolo Schira twierdzi, że reprezentant Polski ma oferty z Bliskiego Wschodu.
Latem napastnik definitywnie rozstał się z Herthą Berlin. Niemiecki zespół po spadku z Bundesligi mocno przebudował skład.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piątek trafił do Basaksehiru Stambuł, gdzie miał trudne początki. Z biegiem czasu zaczął jednak regularnie trafiać do siatki i stał się kluczowym zawodnikiem zespołu.
Dobra gra w Turcji pozwoliła snajperowi na powrót do reprezentacji Polski. Piątek znalazł się wśród wybrańców Michała Probierza na baraże o EURO 2024.
Jak się okazuje, wkrótce napastnik może być bohaterem kolejnego transferu. Tak wynika przynajmniej z doniesień Nicolo Schiry.
Ceniony włoski dziennikarz informuje, że Piątek znalazł się na celowniku klubów z Arabii Saudyjskiej. Na Bliskim Wschodzie z pewnością mógłby liczyć na wielkie pieniądze.
Na razie nie wiadomo, jakie konkretnie kluby są zainteresowane Polakiem. Temat może się jednak rozwinąć po zakończeniu obecnego sezonu.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik01 Apr · 13:41
Źródło: Nicolo Schira

Przeczytaj również