Luksusowy samochód zawodnika Chelsea poważnie zniszczony. Było o krok od tragedii [ZDJĘCIE]

Luksusowy samochód zawodnika Chelsea poważnie zniszczony. Było o krok od tragedii [ZDJĘCIE]
Gaspafotos/Pressfocus
Pod koniec lipca w Holandii doszło do niebezpiecznej kolizji, w której brał udział luksusowy samochód marki Rolls-Royce. Auto zostało poważnie rozbite. Jak się okazuje, należy ono do jednego z piłkarzy Chelsea.
O szczegółach na temat samego wypadku poinformował "Daily Mirror". Do zdarzenia doszło pod koniec lipca w Amsterdamie. W kolizji na jednym z bardzo ruchliwych skrzyżowań wzięły udział dwa pojazdy: srebrny Volkswagen i czarny Rolls-Royce.
Dalsza część tekstu pod wideo
Oba auta w niewyjaśniony jak dotychczas sposób zderzyły się ze sobą. Następnie wylądowały na przeciwległych chodnikach dla pieszych, po drodze demolując elementy małej architektury, jak kosze na śmieci czy stojaki na rowery.
Media potwierdziły teraz, że właścicielem luksusowej limuzyny jest Hakim Ziyech, pomocnik Chelsea i reprezentacji Maroka. Autem kierowała inna osoba, której tożsamości nie udało się do tej pory ustalić. Trwa jednak śledztwo dotyczące ustalenia sprawcy. Zabezpieczono uliczny monitoring oraz dostępne w sieci nagrania i zdjęcia z miejsca wypadku.
Fotografie pokazują, jak niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Szczęśliwie wskutek zdarzenia nie ucierpieli zarówno kierowcy zniszczonych aut, jak i osoby postronne, jednak pojazdy zostały poważnie uszkodzone. Uszkodzenia Rolls-Royce'a najbardziej widoczne są na lewych drzwiach oraz zderzaku, zaś przód Volkswagena został całkowicie zgnieciony.
Wszystko wskazuje na to, że 30-latek pożyczył auto jednemu ze znajomych. Według komentarzy internautów Marokańczyk "za bardzo mu zaufał i musi teraz ponieść konsekwencje".
Piłkarz Chelsea od kilku tygodni łączony jest z transferem do jednego z zespołów z Arabii Saudyjskiej. Do "The Blues" dołączył w 2020 roku. W barwach londyńskiej drużyny nie pokazuje jednak formy, którą prezentował wcześniej w barwach Ajaksu Amsterdam.
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler13 Aug 2023 · 12:33
Źródło: Daily Mirror

Przeczytaj również