"Macie wielką Barcelonę. Zagrali kompromitująco". Tomaszewski przejechał się po "Blaugranie" i Lewandowskim

"Macie wielką Barcelonę. Zagrali kompromitująco". Tomaszewski przejechał się po "Blaugranie" i Lewandowskim
screen
FC Barcelona po porażce z Manchesterem United odpadła z europejskich pucharów. W rozmowie z "Super Expressem" suchej nitki na "Blaugranie" i Robercie Lewandowskim nie zostawił Jan Tomaszewski.
Spotkanie na Old Trafford obfitowało w gole oraz emocje. Kapitan reprezentacji Polski w rozmowie z "Viaplay" przyznał, że jego zdaniem spotkanie stało na poziomie półfinału Ligi Mistrzów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z tą opinią nie zgadza się Jan Tomaszewski. Były bramkarz w rozmowie z "Super Expressem" nie szczędził ostrych słów pod adresem Barcelony, wytykając jej słabą grę.
- Liga Mistrzów? Do widzenia. Robert nie gra w Lidze Mistrzów, nie gra w Lidze Europy, a to było celem. Barcelona zagrała kompromitująco w europejskich pucharach - ocenił Tomaszewski.
Były reprezentant Polski uważa, że przenosiny z Bayernu Monachium do "Barcy" były dużym błędem Lewandowskiego. Jego zdaniem lepszym wyjściem dla Polaka byłaby dalsza gra dla "Die Roten".
- Po tej rundzie Ligi Europy Lewandowski nie będzie zaliczany do najlepszych piłkarzy świata. Z drugiej strony sam sobie taki los zgotował - podkreślił były bramkarz.
- Jakby został w Bayernie, to miałby komfort gry, również na mistrzostwach świata. Macie tę swoją wielką Barcelonę i macie to, że Robert został już w tym roku zdewaluowany - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik24 Feb 2023 · 16:25
Źródło: Super Express

Przeczytaj również