Wielka sensacja na koniec sezonu Premier League! Manchester City znów przegrał z Brentford [WIDEO]

Screen/Twitter
Manchester City sensacyjnie przegrał z Brentford 0:1 w ostatniej kolejce Premier League. "Pszczoły" po raz drugi w sezonie okazały się lepsze od ekipy Pepa Guardioli.
Już w czwartej minucie City mogło wyjść na prowadzenie, ale Julian Alvarez w dobrej sytuacji fatalnie przestrzelił. Brentford odpowiedziało atakiem chwilę później, jednak Yoane Wissa trafił w słupek.
W 37. minucie Bryan Mbeumo uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale przestrzelił. Chwilę później przed szansą stanął Vitaly Janelt, ale najpierw został zablokowany, a po poprawce piłka po jego strzale wylądowała w trybuny.
W drugiej połowie przez długi czas niewiele działo się na murawie. W 67. minucie Frank Onyeka próbował z dystansu, ale futbolówka wylądowała w trybunach.
W 86. minucie stadion eksplodował - Brentford objęło prowadzenie! Kevin Schade dośrodkował na głowę Mbeumo, a ten zgrał do nadbiegającego Ethana Pinnocka, który nie dał żadnych szans Edersonowi. Sensacja była bardzo blisko!
"The Citizens" próbowali wyrównać, ale Brentford dzielnie się broniło i nie dało sobie strzelić gola. Tym samym sensacja stała się faktem i ekipa Thomasa Franka po raz drugi w tym sezonie pokonała mistrzów Anglii.
Krystian Kobielski28 May 2023 · 19:23