Manchester City w ćwierćfinale Pucharu Anglii! Trzy gole w meczu z rywalem z Championship [WIDEO]

Manchester City zameldował się w ćwierćfinale Pucharu Anglii. Drużyna Pepa Guardioli wygrała z Bristolem 3:0.
Hiszpan dał odpocząć kilku istotnym zawodnikom. Cały mecz wśród rezerwowych przesiedzieli Erling Haaland, Rodri czy Ilkay Guendogan.
Mistrzowie Anglii otworzyli wynik już w 7. minucie. Dośrodkowanie Riyada Mahreza wykończył Phil Foden, który z bliska wpakował piłkę do bramki.
Goście mieli przygniatającą przewagę w posiadaniu piłki. Prowadzenie podwyższyli dopiero w 74. minucie. Po składnej akcji Alvarez podał do Fodena, a po jego strzale piłka odbiła się od nogi jednego z obrońćów i wpadła do bramki.
Wynik ustalił w 81. minucie Kevin De Bruyne. Belg precyzyjnie przymierzył z dystansu.
Marcin Karbowski28 Feb 2023 · 22:53