Manchester United naciska na wzmocnienie lewej obrony. Jest konkretny kandydat

Manchester United naciska na wzmocnienie lewej obrony. Jest konkretny kandydat
Mark Cosgrove / pressfocus
Po zakończeniu bieżącego sezonu Manchester United skupi się na wzmocnieniu linii defensywy. Według dziennikarza Nizaara Kinselli "Czerwone Diabły" chcą piłkarza z Ligue 1.
Obecnie Manchester United ma spore kłopoty z obsadą lewej strony obrony. Z kontuzjami walczą Victor Lindelof, Luke Shaw oraz Tyrell Malacia. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tym samym Erik ten Hag prawdopodobnie zostanie zmuszony do przestawienia Diogo Dalota. Taka sytuacja nie jest komfortowa i "Czerwone Diabły" nie chcą, aby powtórzyła się w niedalekiej przyszłości.
Jednym z głównych celów angielskiego klubu na letnie okienko będzie zatem ściągnięcie nowego bocznego defensora. Kandydat jest konkretny - Melvin Bard z OGC Nice.
Dziennikarz Nizaar Kinsella przekazał, że obie drużyny są ze sobą w kontakcie w sprawie ewentualnej przeprowadzki. Rynkowa wartość defensora oscyluje w granicach 12 milionów euro.
Z dogadaniem między stronami nie powinno być żadnych problemów. Należy bowiem pamiętać, że Manchester United i OGC Nice należą do tego samego właściciela.
Bard w bieżącym sezonie wystąpił w 28 meczach i zanotował dwie asysty. Jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2026 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk03 Apr · 13:11
Źródło: Nizaar Kinsella

Przeczytaj również