Manchester United stracił gola z połowy boiska! Kuriozalne błędy nowych gwiazd [WIDEO]

Screen Twitter
Manchester United nie popisał się w pierwszej połowie meczu towarzyskiego z RC Lens. Gola z połowy boiska stracił Andre Onana, a na pustą bramkę nie trafił Mason Mount.
W trakcie letniego okienka transferowego doszło do głośnej zmiany w bramce Manchesteru United. Z klubu odszedł David de Gea, a jego miejsce zajął Andre Onana.
Były zawodnik Interu dał już poznać się z ciekawej strony w sparingach, gdy kilkukrotnie zbeształ Harry'ego Maguire'a. Teraz jednak to sam Kameruńczyk zasłużył na słowa krytyki.
W 23. minucie towarzyskiego spotkania z RC Lens nowy golkiper został pokonany z połowy boiska. Złe rozegranie piłki i wysokie ustawienie piłkarza wykorzystał Florian Sotoca, który bezkompromisowo kropnął do siatki.
Dla "Czerwonych Diabłów" nie był to koniec niemiłych niespodzianek, bowiem genialną okazję zmarnował Mason Mount. Anglik znajdował się przed pustą bramką, ale krzywo kopnął piłkę i jedynie wyłożył się na murawę.
Ostatecznie Manchester United wygrał 3:1. Trzy gole strzeliły w pierwszym kwadransie drugiej połowy. Do bramki trafili Marcus Rashford, Antony i Casemiro.
Dla Manchesteru United starcie z RC Lens to szósty mecz przygotowawczy. Wcześniej podopieczni Erika ten Haga wygrali dwa spotkania.
Hubert Kowalczyk05 Aug 2023 · 14:30