Manchester United zgłosił się po młodego Argentyńczyka. Trzeba za niego wyłożyć kilkanaście milionów

Manchester United zgłosił się po młodego Argentyńczyka. Trzeba za niego wyłożyć kilkanaście milionów
Craig Thomas/News Images / pressfocus
Manchester United szuka wzmocnień w kontekście następnych lat. Według portalu TycSports na celowniku angielskiego klubu znalazł się Aaron Anselmino z Boca Juniors.
Aaron Anselmino to początkujący zawodnik, który stawia swoje pierwsze kroki w Boca Juniors. Do tej pory 18-latek może pochwalić się pięcioma występami dla argentyńskiego giganta.
Dalsza część tekstu pod wideo
BOCA JUNIORS
Santiago Joel Abdala/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Mimo niewielkiego doświadczenia środkowy obrońca jest uważany za jednej z największych talentów w Ameryce Południowej. Dowodem na to stosunkowo wysoka klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie.
Zdaniem portalu TycSports wynosi ona około 16 milionów euro. Przypomnijmy, że umowa Anselmino jest ważna do 31 grudnia 2028 roku.
Wspomniany serwis przekonuje, że Manchester United rozważa wyłożenie sporej kwoty na młodego stopera. "Czerwone Diabły" szukają bowiem perspektywicznych graczy, którzy mogą stanowić o sile zespołu w następnych latach.
Old Trafford
Ritchie Sumpter / pressfocus
Obecnie w kadrze angielskiego klubu jest sześciu środkowych obrońców. Dwóch z nich - Raphael Varane oraz Jonny Evans - może jednak odejść po zakończeniu bieżącego sezonu.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk02 Mar · 08:27
Źródło: TycSports

Przeczytaj również