Marciniak bez litości dla Messiego. Nie wahał się ani chwili [WIDEO]
Szymon Marciniak nie oszczędził Leo Messiego. Polski arbiter ukarał słynnego Argentyńczyka żółtą kartką.
Dla Marciniaka spotkanie Interu Miami z Palmeiras było pierwszym w roli arbitra głównego na tegorocznych Klubowych Mistrzostwach Świata. Wcześniej w meczu Messiego i spółki z Al-Ahly pełnił obowiązki arbitra technicznego.
Polak w swoim debiucie na turnieju pokazał tylko jedną żółtą kartkę. W doliczonym czasie pierwszej połowy ukarał w ten sposób Messiego.
Inter budował swoją akcję przed polem karnym Palmeiras, ale stracił piłkę. Brazylijczycy ruszyli z kontrą, którą przerwał Messi. Argentyńczyk podciął rywala. Marciniak nie miał pobłażania dla takiego faulu. Bez wahania sięgnął po kartkę.
Inter zremisował z Palmeiras 2:2, o czym piszemy TUTAJ. Drużyna Messiego awansowała do fazy pucharowej mistrzostw. W 1/8 finału zagra z PSG.
***
Oficjalnym partnerem FIFA Club World Cup 2025 jest Hisense - renomowany producent telewizorów, telewizorów MiniLED i LaserTV wyposażonych w intuicyjny system VIDAA SMART TV. Dzięki niemu i partnerstwu z DAZN bezpłatnie obejrzysz wszystkie mecze FIFA Club World Cup 2025, ich kulisy, powtórki i analizy. Doświadcz pełni wrażeń CWC za darmo TUTAJ - z telewizorami Hisense i platformą VIDAA.