Marek Papszun obejmie znaną kadrę na EURO? Znany trener wskazał jeden duży problem

Marek Papszun obejmie znaną kadrę na EURO? Znany trener wskazał jeden duży problem
Marcin Bulanda/Pressfocus
Marek Papszun wciąż pozostaje bez pracy od czasu rozstania z Rakowem Częstochowa. Teraz Polaka łączy się z posadą selekcjonera reprezentacji Czech. Znany trener zza naszej południowej granicy, Libor Pala, widzi jeden duży problem.
Niedawno Papszun był jednym z faworytów do objęcia schedy po Fernando Santosie. Ostatecznie Cezary Kulesza zdecydował się jednak na zatrudnienie Michała Probierza.
Dalsza część tekstu pod wideo
Były opiekun Rakowa Częstochowa wciąż pozostaje na trenerskim bezrobociu. Niedawno otwarcie przyznał, że przygotowuje się już do objęcia nowej posady.
Czeskie media łączą Papszuna z pracą z tamtejszą reprezentacją (więcej TUTAJ). Po ostatnim meczu eliminacji do EURO 2024 do dymisji podał się Jaroslav Silhavy.
Znany czeski trener, który w przeszłości pracował w naszym kraju, Libor Pala, widzi jeden duży problem, jeśli chodzi o nominację dla Papszuna. Mówił o tym w rozmowie z "Kanałem Sportowym".
- To jest bardzo dobry trener. Widziałem mecze, gdy prowadził Raków w dwumeczu ze Slavią Praga. Na tę chwilę to najlepszy polski szkoleniowiec - powiedział Pala.
- Myślę jednak, że dla Czechów jest za drogi. U nas nie ma tyle pieniędzy w federacji, co u was i my nigdy nie zatrudnilibyśmy selekcjonera z taką rangą jak Fernando Santos - ocenił.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik22 Nov 2023 · 13:23
Źródło: Kanał Sportowy

Przeczytaj również