Mariusz Stępiński błysnął na Cyprze. Polski napastnik ustrzelił dublet [WIDEO]

Mariusz Stępiński błysnął skutecznością w lidze cypryjskiej. Polak strzelił dwa gole dla Arisu Limassol w meczu z Omonią Nikozja. Mecz zakończył się remisem 2:2.
Stępiński wyszedł na boisko w podstawowym składzie Arisu. Rozegrał pełne spotkanie.
Polak pierwszy raz trafił do bramki w 38. minucie. Doprowadził wówczas do remisu 1:1. W 72. minucie dał prowadzenie swojej drużynie. Omonia zdołała doprowadzić do remisu w samej końcówce. Oba gole dla zespołu z Nikozji strzelił Willy Semedo.
Stępiński w tym sezonie zagrał w trzynastu meczach we wszystkich rozgrywkach. Ma już na koncie sześć goli i trzy asysty.
Przeciwko Omonii w barwach Arisu zagrał jeszcze jeden Polak. Kamil Struski pojawił się na boisku w 65. minucie.
Aris z dziesięcioma punktami zajmuje trzecie miejsce w tabeli cypryjskiej ekstraklasy. Liderem jest Anorthosis, który ma jedno oczko więcej.
Marcin Karbowski25 Sep 2023 · 20:16