Mariusz Stępiński bohaterem Omonii Nikozja. Polski napastnik błysnął skutecznością [WIDEO]

Mariusz Stępiński bohaterem Omonii Nikozja. Polak strzelił dwa gole w ligowym meczu z Anorthosisem Famagusta. Jego drużyna wygrała 3:1.
Stępiński trafił do Omonii w zimowym oknie transferowym. Poprzednio występował w Arisie Limassol.
Mariusz Stępiński w meczu Raków - Aris
Lukasz Sobala / pressfocus
Polak na pierwsze trafienia w nowym klubie czekał do czwartego meczu w jego barwach. Dzięki niemu Omonia odwróciła losy rywalizacji. Do przerwy przegrywała 0:1 po golu Christiana Makouna.
Stępiński doprowadził do wyrównania tuż po rozpoczęciu drugiej połowy. W 47. minucie w zamieszaniu wepchnął piłkę do bramki z najbliższej odległości (od 2:02 na skrócie poniżej).
Drugiego gola Stępiński zdobył w 61. minucie. Znów okazał się przytomny w zamieszaniu, do którego doszło w polu karnym po rzucie rożnym. Piłkę do bramki skierował głową (od 3:07).
Zwycięstwo Omonii, która po zwycięstwie jest czwarta w tabeli, przypieczętował Roman Bezus. Do bramki trafił w 72. minucie.
Marcin Karbowski09 Feb · 21:43