Mateusz Bogusz z golem w MLS! To pierwsze trafienie Polaka w USA [WIDEO]

Screen Twitter
Mateusz Bogusz strzelił swojego pierwszego gola na boiskach MLS. Polak wykorzystał rzut karny w spotkaniu z Realem Salt Lake (3:0).
W trakcie zimowego okienka transferowego Mateusz Bogusz pożegnał się z Hiszpanią i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Nowym klubem pomocnika zostało Los Angeles FC.
Do tej pory Polak grał relatywnie mało. Przy dwóch pierwszych okazjach nie znalazł się w kadrze meczowej, zaś w trzech kolejnych spotkaniach zebrał 145 minut.
Minionej nocy 21-latek znowu otrzymał szansę po wejściu z ławki, ale zdołał wpisać się na listę strzelców. W 87. minucie wykorzystał rzut karny i zdobył swoją pierwszą bramkę na boiskach MLS.
Dzięki temu trafieniu LAFC wygrało z Realem Salt Lake 3:0 (2:0) i poprawiło swoją pozycję w tabeli. Obecnie zespół zajmuje drugie miejsce i traci dwa punkty do Seattle Sounders przy dwóch rozegranych spotkaniach mniej.
Hubert Kowalczyk14 May 2023 · 10:16