Mateusz Klich z kolejnym golem! Przytomne zachowanie polskiego pomocnika [WIDEO]

Mateusz Klich strzelił kolejnego gola dla DC United. Jego drużyna wygrała z New York City FC 2:0.
33-latek otworzył wynik meczu w 45. minucie. Wykazał się przytomnością w zamieszaniu podbramkowym i z bliska umieścił piłkę w siatce.
Dla Klicha to czwarty gol w tym sezonie MLS. Polski pomocnik w 32 występach zaliczył też siedem asyst.
DC United przypieczętowało zwycięstwo w 62. minucie. Na listę strzelców wpisał się wtedy Chris Durkin.
Drużyna Klicha zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS. Po spotkaniu z pracy w DC zrezygnował trener Wayne Rooney.
Marcin Karbowski08 Oct 2023 · 08:44